A kampaň už beží

Len v krátkosti o kampani pre moje fórum domainer.

Pizzaseo už z časti splnila, to čo sľúbila a kampaň už beží. Po vzájomnej kooperácií sme dospeli k záveru a odsúhlasil som dokument, kde bolo všetko podrobne popísané, vybrané kľúčové slová, landingpages, vzory inzerátov, atď. Dokumnet bol ozaj profesionálne vypracovaný.

Niektoré inzeráty su celkom vtipné, ja som na ne natrafil na dragovom blogu 404m.com. Som veľmi zvedavý na úspešnosť tejto kampane, zatial (za 1,5 dňa) som zaznamenal 4 kliknutia, ale bez registracie, či sa daní náštevnicí vrátia je otázne, musím sa v tom nejak prelúskať a v google analytics si násť returning traffic pre túto kampaň (ak to ovšem vôbec pôjde).

Toľko krátky minireport, držte palce, nech sa kampaň podarí a popularita fóra ešte viac narastie. Určite za mesiac, dva spravím priebežné, alebo už celkové vyhodnotenie z môjho pohľadu.

7 thoughts on “A kampaň už beží

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>