Ako aktivovať backlinks.com na fóre a html stránkach

Prišiel mi jeden mail, ohľadne rady k systému predaja odkazov backlinks.com pre phpbb3 fóra. Dotyčný nevedel, prečo sa v jeho profile neaktivovala možnosť predaja odkazov. Myslím, že to môže byť prínosné pre viacej ľudí, tak odpoviem verejne.

Najskôr pre html weby:

Keďže backlinks kód je určený najmä stránkam s php, ukážem jednoduchý návod, ako vložiť kód aj do html webu. Stačí vytvoriť/ otvoriť súbor .htaccess a vložiť tam nasledujúce riadky. Ak by to nezabralo odporúčam ešte upraviť kód podľa návodu pre fóra.

RemoveHandler .html .htm
AddType application/x-httpd-php .php .htm .html

Pre phpbb3 fóra:

Je jasné, že php kód bude treba vložiť do .html súboru v zložke styles/názovštýlu/template/ a jeden zo súborov, kde chcete odkazy umiestniť, odporúčam overall_footer.html. Tam vložíte kód, ktorý ste si vygenerovali v profile, avšak ostane tam napísané Inactive. Preto treba najskôr v administrácii fóra spraviť nasledovné. V ľavom stĺpci nájdeme položku Konfigurácia servera a zvolíme záložku Nastavenie zabezpečenia. Následne povolíme PHP skripty v šablónach (3. možnosť zdola) a uložíme.

Potom nám ostáva ešte upraviť samotný php kód. Upravíme len začiatok a koniec kódu. Nájdeme si <?php a zmeníme na a na konci ešte  ?> zmeníme na . Tak a to je všetko, malo by to ísť, už len kliknite v profile na revalidate web page a chvíľu počkáte.

9 thoughts on “Ako aktivovať backlinks.com na fóre a html stránkach

 1. Ja len dodám, že v prípade HTML stránok potrebuješ tak či tak podporu PHP. Tie úpravy v .htaccess riešia len to, že aj stránky s príponou .htm(l) idú cez PHP preprocesor, kdežto implicitne sa PHP kód v nich neinterpretuje. Ale to je asi jasné :)

 2. Zdravim, do overall_header davam tento kod:
  $subor = “./rekl-head.txt”;
  $separator = “|”;
  $handler = fopen($subor,”r”);
  $obsah = fread($handler,filesize($subor));
  $text = explode($separator,$obsah);

  $num = mt_rand(0,count($text)-1);

  echo $text[$num];

  samozrejme medzi to php a endphp no a ked updatnem cache pise mi to neskutocny a skaredy error a ja som z toho uz zufaly, neviem ako to spravit.
  Pls najde sa radca?

 3. jen bych jenom upřesnil, že se to nahradí tímto:

  – správně

  protože tento to nejspíš nevezme

  – špatně

  možná je to detail, ale radši to sem dám

 4. Zdravim,
  mam stym trochu problem. Isiel som podla navode ale na fore mi povlozeni thto kodu ukazuje cisto len kod ako keby som ho normalne napisal neviete kde moze byt problem?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>