Aký bude doménový rok 2011 ?

Na začiatku nového roka som požiadal o radu veštkyňu, aby nám povedala na čo sa môžu domaineri tešiť v roku 2011.

doménový rok 2011

Upozorňujem, že toto sedenie nebolo úplne zadarmo, preto na konci článku nájdete affiliate link na veštiareň Pod hrbom, na ktorý poprosím kliknúť a zaregistrovať sa. Nepokúšajte sa obísť magické sily !

Január. Ešte sme nestihli ani prehodiť list v kalendári a Sk-NIC sľubuje zmeny.Tentokrát už naozaj! Vymenováva komisiu pre dohľad nad komisiou. Tá má 63 členov, ktorí sa najbližšie stretnú už v októbri

Február. Žive.sk prináša možnosť diskutovať o tom, čo by sa malo zmeniť. Tentoraz už naozaj!

Marec. Cena slovenskej domény klesá o krásnych 10centov. Registrátori vedomí si nízkej ceny prichádzajú s akciami “dve za cenu troch”, alebo “kúp päť, dostaneš päť”.

Apríl. Tento rok predávam už druhú doménu a podľa reakcií na webtrhu vraj nie som sám. Slovenský doménový trh viditeľne ožíva. Sk-NIC stíha len s vypätím posledných síl overovať prevody. Formulár F6 je najsťahovanejším dokumentom apríla.

Máj lásky čas. Vzniká asociácia slovenských domainerov, kde po vyzbieraní ročných poplatkov som jednohlasne zvolený za pokladníka. Vzápätí odlietame spolu s prezidentom asociácie na mesiac na Bali. Samozrejme pracovne.

Jún. Pri návrate nás víta polícia SR, domaineri s transparentmi na letisku, sme v hlavnom spravodajstve, dokonca aby nás ochránili pred fanúšikmi, rezervovali nám celu predbežného zadržania. Hovorím vám predsa, že doménový trh ožíva!

Júl a august v znamení krátkych sukní. Sk-NIC zamestnáva študentky, video podpora nezvláda nápor domainerov. Formulár F1 je sťahovanejší ako posledný album Lady Gaga.

September. Asociácia doménových špekulantov zažíva prvú krízu, výdavky sú vyššie ako sa očakávalo. Tento rok vyzbierame ročné členské príspevky minimálne ešte raz.

Október. Uskutočnilo sa prvé zasadnutie komisie pre dohľad nad komisiou. Členovia po krátkej prezentácii a rozprave si za úsvitu odhlasovali koncoročné odmeny. Na dva hlavné body programu žiaľ neostal čas. Komisia p.d.n. komisiou sa opätovne zíde už v marci.

November. Doménové Vianoce prichádzajú už novembri a s nimi IDN .sk . Žiada sa vykríknuť konečne. “Konečne !!” Dokonca za dotovanú cenu 39,90€. Zbytok mesiaca mi zaberie registrovanie preklepových variant funkčných projektov.

December. IDN .sk má úspech. Za prvý mesiac bolo registrovaných 37 domén. Z toho 29 je mojich. Šťastné a veselé 2011 !!

Záverom sľúbený affiliate link na vestiaren-pod-hrbom.eu.

6 thoughts on “Aký bude doménový rok 2011 ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>