BarCamp Žilina 2

Pripravovaný druhý BarCamp v Žiline dáva tušiť, že model zdieľania informácii na otvorených konferenciách je úspešný aj na Slovensku. Akcia je naplánovaná na sobotu 15.5.2010 o 11:00 – 19:00 v priestoroch Žilinskej stanice Záriečie. Týždeň pred samotným BarCampom je prihlásených 15 prednášok, na najrôznejšie témy z technológicko – internetovej galaxie.

Osobne ma zaujali nasledovné prednášky:  Twitter marketing (prednášajúci Marko Kolár),  Pro Blogging (Fero Alian Volár), Ako vybudovať úspešný globálny startup (Juraj Duriš), určite bude zaujímavá Mediálne eSKá (Bohumil Stejskal) a samozrejme si posvietim na Svet domén (Michal Hradil) :).

Záverom pre tých ktorí by hľadali informácie o tom čo je BarCamp :

BarCamp Slovakia je združenie slovenských technologických a internetových profesionálov. Tých, čo pracujú v zavedených firmách aj tých, ktorí svoje projekty pripravujú na kolene. Prednášky, stretnutia a diskusie určené najmä pre nadšencov informačných technológií.

Obsah BarCampu tvoria účastníci sami, a ešte aj týždeň pred samotnou akciou si môžete zaregistrovať prednášku.

Takže neváhajte a podporte  príďte sa pozrieť, podebatovať, pozbierať vizitky a hlavne zdieľať skúsenosti !

2 thoughts on “BarCamp Žilina 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>