Blog domainer sa sťahuje

Asi vám neuniklo, že nastali na blogu nejaké zmeny. Zmenil sa design aj verzia wordpressu, ale čo je podstatnejšie je to, že sa zmení aj adresa. Nová doména bude svetdomen.sk.

Zo začiatku bol blog robený viacmenej ako podpora pre fórum domainer.sk, kedže bol aj na jeho subdoméne. Časom sa však blog celkom slušne uchytil, stúpla návštevnosť a výrazne aj počty komentárov. Blog získal svoje vlastné odkazy, za čo vám ďakujem, a tak si myslím, že držať ho na subdoméne by bolo len na škodu.

Vyhlásil som mini suťaž o najlepšiu doménu pre tento blog, ale ( a to nepreháňam) po hodinách dumania nad doménou som si uvedomil, že by to mal byť slovenský názov, a teda neodrážať sa od domain, či domainer, kedže to bude samostatný projekt. Mýslím aj, že takto pomôžem fóru viacej.

Presun by mal byť snáď už dnes, potrebné veci sú už na mieste, čakajú ma len menšie úpravy v databáze. Tak isto musím upraviť url vo feedburnerovi. Presmerovania sú už tiež nastavené, všetko čaká len na refresh dns-iek.

Vám ďakujem za priazeň a komentáre, snáď sa vám zmeny aj nová doména budú páčiť.

6 thoughts on “Blog domainer sa sťahuje

  1. …pekne si to vymyslel… aaaa idem si ťa dať do čítačky a basta…aj tak som tu v poslednej dobe dosť často:D:D….a vlastne pridám si aj tvoj odkaz na stránku…:)
    P.S.: LEN TAK ĎALEJ:)

  2. diky za podporu k8jo to je to co bloger potrebuje pocut, ze sa to druhym paci, alebo ze sa to ludom nepaci ale to musi byt v hojnejsom pocte ako to maval hulan alebo najnovsie radovan :)

  3. Tomáš, dizajn som už pochválil, ale pochválim ešte raz, lebo je naozaj perfektný a logo do neho tiež skvele zapadlo. Čo sa mňa týka, tiež ťa pridávam do blogrollu :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>