Blog domainera s DoFollow pre komentáre

Rozmýšľal som aký zmysel má nofollow (zákaz prenášania rankov cez externé odkazy) pre blogy a zvlášť pre komentáre.

Blog musí mať buď dobrú reklamu, vysokú návštevnosť, alebo dobrý obsah, aby bol často komentovaný. Ja som sa rozhodol odstrániť nofollow reláciu pre odkazy v komentároch v nádeji, že sa počty komentárov ešte viac zvýšia. V poslednej dobe komentárov o dosť pribudlo, ale chcem viac :) . Moc sa o blog nestarám, iba píšem, keď mám nejaký zaujímavý podnet.

Samozrejme nechávam si stále právo komentáre schvaľovať (tak naivný nie som), aby som blog ochránil pred spammom typu mojipod.sk

Takže komentujte, teraz to ma väčší význam aj pre vás.

3 thoughts on “Blog domainera s DoFollow pre komentáre

  1. ja som to oznamil uz kedy ale az ked prakticky som dal veci do poriadku. Myslel som ze staci vypnut plugin ale ono bolo treba hodit iny plugin :)
    Martin: ak najdes napis url kuknem na to aj ja

  2. Už U2 spievali I will follow 😀
    Ono nofollow pre commenty je pre nemoderované commenty. lebo si ľudia hádžu URL, buď priamo do textu a ak má blog limit že comment musí byť approved keď má URL tak to šupnú do FORMu www pri písaní commentu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>