Czech Made Man

“S poctivostí leda pojdeš”, je podtitul filmu, ktorý inšpirovaný skutočným príbehom opisuje prerod z pražského predavača kníh na “čínskeho” domainera. Film podfarbený neuveriteľnými príhodami zo života a skvelým Janom Budařom v hlavnej úlohe mal svoju českú premiéru 27.4.2011 . Na Slovensku ho uvidíte približne o tri mesiace.

Prečo tu otváram kultúrne okienko ? Pretože film je o domaninerovi, a vy máte možnsť načerpať mnoho inšpirácie nielen z filmu, ale aj rozhovorov, a mnohých recenzií. Tak nečakajte a vydajte sa na film do najbližšieho českého mesta !

Tu je malá ochutnávka:

Tvorcovia sprístupnili film o filme. Ak sa vyberiete do brnenskej Olympie aktuálne si film môžete pozrieť o 15:50, 17:50, 19:40 a 21:40. Ďalšie možnosti sú napríklad Cine Star kiná v Olomouci a Ostrave.

Ak ste už film videli, ako sa vám páčil ?

5 thoughts on “Czech Made Man

  1. Bylo to trochu přitažené za vlasy. A také se zapomněli zmínit, že hlavní hrdina má za sebou studium v UK, což k dítěti “z ulice” příliš nesedí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>