Drzosť spammerov nemá hranice

Keď som povolil registráciu tu na blogu pre všetkých očakával som, že sa registrovať budú len takí ľudia, ktorí sa zaoberajú s doménami, seo-m, či niečo príbuzné. Zrejme som sa trochu prerátal.

Dnes tak prechádzam blogom a vidím jeden koncept, teda nepublikovaný článok. Keď som sa pozrel bližšie nejak som si nespomínal, žeby som ho písal ja. Je to už trocha drzosť keď vám niekto vlezie na blog a surovo si spraví reklamu na nejake trápne detské fórum.

Vítejte na BC’Fóru

Toto fórum bylo založeno pro všechny lidi co si chtějí pokecat – o čemkoli. Neváhejte, zaregistrujte se a napište nám sem něco. Registrací, která je zdarma, získáte možnost zakládat témata, číst témata, posílat příspěvky, přijímat a posílat soukromé zprávy ostatním uživatelům a mnoho dalšího…. Než začnete psát na naše fórum, přečtěte si prosím pravidla našeho fóra a pokuste se je DODRŽOVAT

Ako som písal v úvode rad odpublikujem kvalitný článok na súvisiace temy s mojím blogom. Je tu už pár registrovaných prispievateľov, ktorí však zatial nepíšu osobne mi to ani moc nevadí. Teraz som rád, že som nastavil oprávnenia len na rolu prispievateľa a teda články budú publikované až po mojej kontrole.

Doplnené: Dokonca mi tu vliezol zase :) , no nič idem nahodiť Ban plugin.

6 thoughts on “Drzosť spammerov nemá hranice

  1. aj tu na blog utocia spamovaci roboti ale akismet ich odradi, co sa tyka spamu v komentaroch nic take som u seba nezaznamenal, toto bolo fakt trochu mimo.

  2. ja mám na maile 1600 spamov denne na webe s shoutboarde je sem-tam spam. ak tým spamom propaguju nejakú affiliate spoločnosť tak ich nahlasujem a učty im rušia.

  3. No, počet spamov záleží aj od toho, či (a ako) na web vycapíš svoju mailovú adresu. Mám tri stránky, na každej mám uvedený mail a spam mi chodí tak raz za uhorský rok 😀

  4. Nie tak celkom, kedze weby ako owebu.cz publikuju whois data, aby bolo vidtelne pre spambotov, len aby predali viac reklamy.

    Takisto katalogy azet.sk a spol. tomu napomahaju, pretoze publikuju emaily.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>