Google aktualizoval backlinky

Dnes google aktualizoval počet spätných odkazov aj pre verejnosť. Môžeme tak čakať pagerank update v pravidelnom intervale.

Google aktualizuje výpis spätných odkazov raz za čas. Tie vaše si môžete pozrieť cez známy príkaz: link:domena.tld (link:svetdomen.sk), ktorý vpíšete do googlu. Upozorním len, že tento výpis nie je úplný, ale môže poslúžiť napríklad pre kontrolu toho, či vaše odkazy narastajú, alebo miznú. Pre úplnejší (he, to je slovo) výpis používam napriklad backlinkwatch. Tu by som zároveň rád poznamenal, že google pridal do tohto výpisu aj odkazy kúpené cez directo.sk, takže dodatočne odpovedám aj na otázku, či google berie reklamu cez directo aj ako odkaz.

Zároveň je pravdepodobné, že google do konca mesiaca vypustí aj aktuálne hodnoty toolbarového pageranku. Snáď sa zadarí a hodnoty porastú (už len pre ten pocit :) ). Toľko krátky postreh, na viac už nemám nervy, pretože som pol dňa riešil problémy s blogom.

3 thoughts on “Google aktualizoval backlinky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>