Vitajte na SvetDomén.sk

Pravidelne, nepravidelné články zamerané predovšetkým na domény. Na Slovensku mladá a málo známa oblasť trhu, ale o to väčší má ziskový potenciál. Zároveň prezentujeme možnosti využitia domény v oblasti internetového marketingu a tiež ako prvotný kapitál firmy, pre jej úspešný začiatok v podnikaní na internete.

Hľadáme redaktora

SvetDomen.sk vám prináša informácie o doménach, webhostingu, internetovom marketingu predovšetkým zo Slovenska, no nevyhýbame sa ani dôležitým udalostiam a inšpirujúcim nápadom zo zahraničia.

Tak ako sa doménový trh na Slovensku postupne rozrastá, plánujeme pridávať viac článkov a pokrývať viac tém. Aby sme tieto informácie prinášali častejšie s dôrazom na kvalitné spracovanie potrebujeme rozšíriť naše rady. Takže ak máš dobrý písomný prejav, vlastný názor, ktorý si vieš obhájiť a chceš sa podieľať na tvorbe zaujímavého blogu, neváhaj a ozvi sa nám!

Čo požadujeme?

snahu, zápal, kreativitu, vlastný názor, rozhľad, rozum, solídnu slovenčinu prípadne češtinu a predovšetkým chuť a výdrž.

Čo ponúkame ?

priestor, zviditeľnenie, know-how, usmernenie, skúsenosti a individuálne odmeny

 

Ozvi sa nám, aby si ušetril svoj aj náš čas, pripoj hneď ukážku svojho blogu, článkov, a pár viet o sebe na info(kysláryba)svetdomen.sk