Nakúp spätných odkazov zadarmo

Pár dní dozadu sa posielali výplaty z backlinks a som veľmi rád, že som sa do systému zapojil, ale len v podobe affiliate (ja predávam odkazy len priamo). Prišla mi veľmi slušná čiastka, ktorá je spestrením blogerského života. Ale k téme.

Dostal som ďalšiu ponuku na optimalizáciu webu, teda SEO a v súvislosti s tým ma napadlo, kde kúpiť spätné odkazy. Samozrejme jedna možnosť je reklamná sieť directo.sk, kde je ale zatial málo webov, ale hlavne nie také zameranie, aké hľadám. Inak kto by mal web o stavebníctve, izoláciách a niečo podoné, kľudne sa mi ozvite, kúpim u vás odkaz.

Ale k tým sľubovaným odkazom zdarma. backlinks ponúka za každého nového inzerenta, ktorý minie v systéme za mesiac aspoň $50, $100 vám. Čize, keď si to zrátame, ak cez váš refferal odkaz niekto príde do ich systému a nakúpi odkazy za $50, vy dostanete $100. Čo z toho vyplýva?! Kľudne môžete začať kupčiť s odkazmi a vy na tom ešte zarobíte. Vrátite mu tých minutých $50 a vám ostane stále $50. Je to podvod? Sotva, je to využitie refferal systému. backlinks zrejme rátajú s tým, že si neskôr kúpi aj viacej odkazov, prinajhoršom, majú stále 50% zo sumy, aspoň to je môj odhad podielu podľa cien, ktoré tam majú.

Ak chce niekto odkazy zadarmo cez tento systém a popísaným spôsobom, kľudne sa zaregistrujte cezo mňa a dajte mi echo. Som ochotný dať až $75 späť.

7 thoughts on “Nakúp spätných odkazov zadarmo

  1. Neviem ti povedat ale podla toho ci pisu to nevyzera nijak osetrene, ze vyplacaju aj referalov to je zname tak ako aj publisherov. Tak ci onak lepsi na to je directo.sk tam su aspon slovenske a ceske weby

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>