Nebilancujem, pripravujem novinky na SvetDomen.sk

Koniec roka ma neprinútil bilancovať. Nepodarilo sa mu prinútiť ma ani napriek tlaku okolia, kedy všetci okolo vyhodnocovali svoje úspechy o sto-šesť. Vyhodnocujem nepretržite a priebežne, takže k tomu nepotrebujem kalendár. Navyše mám veľký problém akceptovať očakávania väčšiny, často musím pádlovať proti prúdu, prípadne sa viezť aspoň na inej rieke ako väčšina. Ťažko sa mi je preto naprogramovať na koncoročné bilancovanie pod jedličkou, za zvukov kolied. Brr, aj Vás tak zamrazilo pri tej predstave?

O tom čo vylepšiť, kde pridať, kde ubrať, prisoliť, okoreniť, čo nové priniesť zákazníkovi/návštevníkovi premýšľam neustále. Robím tak pri rannej káve, počas dňa, aj večer než úplne vypnem. Jediným problémom je ako si tieto myšlienky ukladať. Začal som si to písať na lístočky, ale tie strácam. Do mobilu sa dlho ťuká, a počítač nie je vždy po ruke. Ak máte dobrý spôsob, ako si ukladať myšlienky, rád si nechám poradiť !

Keďže som Vám nepriniesol (ne)očakávané zhrnutie, pokúsim sa Vás udobriť novinkami, ktoré by mali na svetdomen.sk pribudnúť v roku 2010. Keďže mám problém ako si myšlienky ukladať, určite tu nie je všetko čo by malo. Napriek tomu verím, že nesklamem.

Takže čo sa chystá na blogu v roku 2010 :

 • Ako prvé by som rád poskytol tento priestor aj pre nových autorov, ktorí majú skúsenosti s doménami, SEO, internetovým marketingom, parkovaním a monetizáciou domén, či sa len motajú okolo domén a majú čo povedať !
 • Predstavenie Vášho projektu. Ak ste pripravili zaujímavú stránku, biznis model, prípadne službu a potrebujete ju predstaviť verejnosti, táto rubrika bude pre Vás.
 • Z predchádzajúceho bodu vyplýva predstavenie grafika, ktorý zrealizuje úpravu dizajnu blogu. Takže ak máte záujem o referenciu na tomto blogu, a viete upraviť / pripraviť šablónu pre blog o doménach – stačí využiť niektorý kontakt.
 • Články pre nováčikov – to čo zaujíma ľudí ktorí práve “pričuchli” k doménam. Nečakajte návod ako zarobiť milióny, skôr rady ako postupovať, ktorým smerom sa vydať a do čomu sa vyhnúť.
 • Rozhovory s domainermi, ľuďmi ktorí sa motajú okolo domén a ich monetizácie. Pokúsim sa z nich vytiahnuť čo najviac. Niečo je už pripravené, stále je však dostatok zaujímavých mien ktoré sa chystám osloviť.
 • Rozhýbať aukcie domén, ktorých potenciál je absolútne nevyužitý.
 • Posledný bod je na Vás. Čo by ste na SvetDomen.sk uvítali Vy? Uvítam Vaše názory v komentároch.

A na záver sa chcem poďakovať Vám čitateľom, prispievateľom, inzerentom, kritikom, priateľom tohto blogu, a zaželať všetko dobré do roku 2010. Aby bol pre Vás úspešnejší ako ten práve skončený.

9 thoughts on “Nebilancujem, pripravujem novinky na SvetDomen.sk

 1. Ja ludom pisem listocky s ulohami a nalepim im to na stol. Ked ulohu splnia, listocek vyhodia. Pre seba dtto. Dlhodobejsie napady na jeden papier nalepeny na skrini. Je to malo sofistikovane riesenie, ale funguje :)

 2. Spyros: existuje podobná aplikácia aj pre mobil ?

  Igor: Áno, lístočky sú moje. Lepím si ich na zadnú stranu mobilu a keď mám plodnejší deň, tak chodím ako vrecková reklama na zlaté stránky. Chybou je že sa ľahko odlepujú.

 3. Ja na nápady používam obyčajný papierový blok. No ja som väčšinou doma.
  Ak často cestuješ alebo si v pohybe, existujú aj také minibloky a miniperá, ktoré v pohode zmestíš do vrecka. Klasická metóda písania perom je podľa mňa naj, aspoň pre mňa.

  A čo by som uvítal? Asi len častejšie uverejňovanie článkov. Nemusia byť dlhé alebo hlboko dokonalé, stačí keď v každom článku rozoberieš len jednu myšlienku, jeden tip. Vďaka :)

 4. ahoj,

  Dufam ze sa Ti podari zrealizovat co najviac z vytycenych cielov. Jeden kvalitny zdroj informaci o domainingu na Slovensku by urcite potesil.

  Prajem tomuto blogu vela uspechov v roku 2010

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>