Nečakane skorá PageRank aktualizácia

Každý webmaster, či predajca odkazov čakal a robil si spätné odkazy s tým, že zhruba za mesiac bude update. Čo sa ale nestalo?!

Už včera som si všimol nejaké zmeny. Kusiho blog mal zrazu PR4 a mával PR3, nejak sa mi nechcelo veriť, že tak skoro sa mu zmenil rank. Dnes som ale naštartoval net a pozerám, ozaj, pagerank sa updatol.

Mne na mojom fore s phpb3 podporou ostala 4, na domaineri naopak nastal posun smerom hore, taktiež na 4, čo je celkom úspech na to, že nemám vymenený ani jeden odkaz, či banner. Blog mi však klesol na 2 (čo zase nie je až také veľké prekvapenie). Ahydeho blog skočil, ako som predpokladal, aspoň na PR3. Moje obľúbené fórum webtrh skočil na 5 (konečne).Inak som si veľké zmeny nevšimol.

A čo vy pagerankári, ako ste dopadli? Čakám vaše komenty, nezabúdajte čím viac bezspamových komentov pošlete, tým viac máte odkazov na vaše weby, pretože nepoužívam nofollow 😉 .

19 thoughts on “Nečakane skorá PageRank aktualizácia

 1. no ved to je zaklad :)
  o PR mi nejak nejde nechcem ho predavat planujem banerovu reklamu ked to bude trochu rentabilne a pr bude ako ceresnicka k tomu a tym budem hnat cenu vyssie samozrejme 😀

 2. webu tlchuba.sk sa podarilo dobehnut tvojden.sk, obe maju 4. tvojden ostal, tlchuba poskocila o jeden. Aj mi je to trochu luto, lebo tlchuba nema ziadny marketing. mohol radsej stupnut tvojden

 3. Ja som tiež prekvapený takým skorým GTPR update. Som však veľmi rád, lebo mi skočil z 0 na 3, čo je na mojich weboch zatiaľ najväčší posun :)
  Inak tento nový dizajn blogu ja fakt perfektný, veľmi sa mi páči :)
  btw: pri zadávaní URL do komentára máš až štyri W 😀

 4. upsik….diky vlado ja to totiz nevidim kedze som prihlaseny ako admin :) upravim to a diky za pochvalu tento mi vyhovoval najviac, miesto na reklamu, pekna horna lista na stranky pod blog, pekna grafika, doplnkove widgety, ktore som doteraz nepouzival a na logu sa uz robi a domena vybrata :)

 5. Na depi.sk nic nemenilo, na ostatnych weboch som tiez nezaregistroval ziadne velke zmeny, okrem jedneho poklesu. Viac sa vsak tesim na ten nasledovny update, ten bude dufam zaujimavejsi.

 6. No ja som najväčší capo. webmasterinter (.) net registrovaný 29. aug má PR3 😀 Počkám asi na PR4 alebo PR5 a mastne doménu tohto zamerania rozpredám na linky u TLA.

 7. No, zatiaľ celkom spokojnosť, jeden herný portál z 0 na 2, druhý herný portál z 0 na 1, ženský portál z 0 na 1, eshop z 0 na 1, všetko weby ktoré len rozbieham, čiže spokojnosť :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>