Nový štart domainer.sk

Je to už pár dní, čo na fórum domainer nikto neprispel. Možno je to zbrklé rozhodnutie, ale z môjho pohľadu je to posun.

Rozhodol som sa teda hlavnú stránku venovať blogu a fórum som presunul do zložky /forum. Ako som sa bavil už s kiwwiskom, domaineri sú dobre zašití a nie každému sa chce prezrádzať svoje tajomstvá. Ja však rad, ako bolo vidno aj na fóre, tak učiním a budem pridávať stále nové a nové tipy na domény, expirované domeny, či rôzne nástroje pre ich hľadanie. Možno tak konečne pomôžem aj fóru a pribudnú noví členovia a nové otázky.

Ešte by som chcel záverom upozorniť, že fórum je teda presunuté a dostanete sa tam bud cez hornú záložku Fórum, alebo aj cez odkaz v pravom panely. Presná adresa je www.domainer.sk

Doplnok: tak nakoniec po vyhrážkach som sa zo strachu rozhodol zachovať doterajší stav a fórum dať nazad. Zabil som síce pol dňa, ale aspom že to zase valí.

P.S.:včera dokonca prebehol ďalší obchod :)

4 thoughts on “Nový štart domainer.sk

 1. ahoj,
  posun to je urcite, uvidim akym smerom :-)

  kazdopadne zelam vsetko naj s domainingom na slovensku…

  p.s.: mozem ti poradit par trikov pre wordpress keby si mal zaujem

 2. no nieco robit uz trebalo, aby domena nestala ladom a zaroven som sa chcel realizovat, tak ako dobra moznost mi prisiel opat blog :)
  samozrejme nejake rady ohladom WP uvitam. Sice ho uz poznam ale expert zdaleka nie som

 3. Myslím, že to je veľmi predčasné. Zatiaľ nás je príliš málo a stačí weekend alebo proste vyššia vyťaženosť ľudí a keď neprijdu 2-3 príspevky s niečím naozaj zaujímavým tak sa proste diskusia nerozbehne.

  Ale sundať fórum je blbosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>