Odkaz s GTPR6 zdarma

Len krátky tip-report ako získať PR6 backlink na váš web. A čo za to chcem? Nič :)

Dnes som tak browsoval internetom a narazil som na zaujímavý tip ako získať voľne prístupný spätný odkaz (backlink) úplne zdarma. A samozrejme nebol by som to ja, keby som sa s vami o ten poznatok nepodelil.

Takže veľmi rýchlo: prejdeme na webstránku www.zoominfo.com, vytvoríme účet a vložíme odkaz do verejného profilu. Náš profil sa zaktualizuje po 24-48 hodinách. Naozaj, ako som si vybral náhodne vymyslené meno a pozrel jeho profil, mal tam odkaz na firmu s dofollow reláciou a podstránka mala PR6.

Osobne tento postup ešte neviem potvrdiť, ale určite sa to dá (lebo som to videl). Ešte tip odo mňa: nezabudnite spraviť odkaz – dva, aj na váš novovytvorený profil tam, aby ho boti rýchlejšie zaindexovali.

Po overení zmien v profile prípadne dopíšem, či sa mi to podarilo, alebo nie.

9 thoughts on “Odkaz s GTPR6 zdarma

  1. Asi sme sa nepochopili…

    http://www.zoominfo.com/Search/PersonDetail.aspx ma GTPR6

    http://www.zoominfo.com/Search/PersonDetail.aspx?PersonID=-680352 tu ti nejaky GTPR checker zobrazuje GTPR toho odkazu hore, nie GTPR tohto tvojho odkazu. Cize tento tvoj profil a odkazy v nom niesu na podstranke s GTPR6.

    Ako som uviedol odkaz s vymyslenym ID ktore neexistuje, GTPR checker uviedol GTPR6, ako to je mozne ked dany odkaz nieje nikde uverejneny a neexistuje? :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>