Pagerank aktulizácia

Nedávno prebehla trochu dlhšie očakávaná aktualizácia Pageranku. Keďže som bol mimo domova, nemohol som túto správu priniesť v aktuálnejšom čase, čo ma trochu mrzí.

Ja som vcelku spokojný, blog poskočil na PR3, tak isto ako samotné fórum. Vďačím za to najmä blogerom a zároveň som aj trochu rád, že sa táto aktualizácia trochu natiahla.

Ako prvý o nej informoval Matt Cutts na svojom blogu a tejto správe sa dalo veriť na 99,9% pretože tam pracuje :). Čo je ale trochu mimo je výpis spätných odkazov cez príkaz link:názovwebu.tld, ktorý ani zďaleka nie je úplný. Ide však o číselko, na ktorom sa dá teraz zarábať.  Ja osobne ani tu na blogu a už vôbec nie na fóre domainer.sk, odkazy predávať neplánujem. Čo som si ešte všimol, že po google dance sa upravil aj SERP, teda aspoň ten, ktorý vidíme my.

Tak letmo som pozrel napríklad Kusiho blog ten skočil tiež z 1 na 3, takže určite sa potešil a ja sa teším tiež, keďže tam mám odkaz :D. Potom napríklas stojí za zmienku aj zoznam.sk, ktorý sa dostal konečne na 7, to isté sme.sk, zaujímavý posun je u čas.sk kde PR skočil z nuly rovno na 5. Je to veľmi pekný úspech za takú krátku dobu, ale určite za to môžu opäť blogeri (ako aj ja napríklad), ktorí odkázali na ich stránku, keď vznikla.

Pochválte sa aj vy ako ste dopadli.

2 thoughts on “Pagerank aktulizácia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>