PizzaSeo mi spraví reklamnú kampaň

Vďaka depimu a jeho akcii 30C, som vykšeftoval od Vladoooa veľmi hodnotnú cenu. Reklamnú kampaň od pizzaseo.com som pôvodne nevyhral, ale vymenil som ju za hosting, ktorý som vyhral ja, a tak boli obe strany spokojné.

O tejto pripravovanej adwords kampane už písali aj na ich firemnom blogu, nič konkrétne však písané nebolo. Odo mňa si vyžiadali základné informácie, ktoré sú potrebné pre presne mierenú kampaň a dovolím si tvrdiť, že táto bude jedna z tých ťažších vzhľadom k zameraniu fóra a k cieľom, ktoré sme si stanovili.

Ako konverziu sme si dohodli registráciu členov, aj keď tí chodia postupne aj sami, no pevne verím, že ich denné počty sa znásobia, ale ešte radšej by som bol, keby sa znásobí denný počet príspevkov na fóre.

Nemôžem však frfľať na niečo, čo je zadarmo a pevne verím, že na vysokej profesionálnej úrovni. Určite to svoje ovocie prinesie a ešte viac spopulárni doménové fórum na slovenskom internete. Teším sa na výsledky tejto kampane, nielen ako majiteľ projektu na ktorý bude mierená, ale aj (možno ešte viacej) ako “PPC laik”, aby som videl priebežné správy, vyhodnotenia a analýzy a prípadne správy o úpravách kampane za behu v ďalšom článku na ich blogu. Bude zaujímavé pozorovať profesionálov ako pripravujú kampaň (aj keď zadarmo). Verím, že na ich blogu sa budú postupne uverejnovať nejaké reporty, kedže to bola súčasť dohody, čo zase len spraví reklamu fóru.

Určite sa chystám spraviť ešte aspoň jeden takýto miničlánok na túto tému, keď kampaň pobeží už nejaký čas a budú výsledky, ktoré podrobím kritike z môjho pohľadu .

7 thoughts on “PizzaSeo mi spraví reklamnú kampaň

  1. No super, aj ja sám som veľmi zvedavý, ako to celé dopadne. Domainer je super projekt a držím mu palce.
    btw: kľudne ma môžeš skloňovať ako Vlada Pavlíka, keďže Vladoooa znie tak blbo 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>