Reklama pre domainer.sk

Ako som už dávnejšie písal na fóre, chcel som kúpíť reklamu pre domainer.sk. Problém by ani tak neboli financie, ale vhodné miesto, kde kúpiť kvalitnú reklamu, ktorá prinesie nejaké to ovocie v podobe nie len UIP, ale aj stálych návštevníkov, či aspoň doménových nadšencov.

Ako 1. ma napadli warez fóra, kvôli ich popularite a návštevnosti, neskôr mi však táto prvotná myšlienka neprišla až tak geniálna, pretože to nie je cieľová skupina. Po čase som opäť túto myšlienku otvoril na fóre a Azrael mi poradil kupiť reklamu na czechmoney. Je to síce fórum skôr pre deti a klikačky, ale nejakéto zdravé business jadro tam byť môže. Cena $2/deň, sa celkom dá akceptovať. Na skúšku zrejme skúsim zakúpiť reklamu tak na týždeň- 10 dní. Podľa výsledkov sa rozhodnem, či predĺžim, alebo nie.

Ďalší web, kde som už reklamu kúpil je depi.sk. Cena bola super, šlo mi skôr o ľudí, ktorí tam chodia, ako o počet návštev. Týmto depimu opäť ďakujem, že mi recenziu uverejní za takú prijateľnú cenu. Ako som sľubil, raz mu to oplatím 😉 .

No a posledný nápad na reklamu, ale aj hodnotenie a nejaké (aspoň v tom verím) nápady pre rozvoj, je inet a hodnotenie webov. Síce komentáre k týmto témam sa nerátajú v desiatkách, aj tak verím, že nejaké navštevy a napady to prinesie. Stránku však zatial nemám schválenú, takže možno je to predčasné, ale nevidím dôvod, prečo by nemala byť uverejnená.

Ak máte aj vy nejaké nápady a rady, či už k fóru samotnému, alebo k tipom na reklamu, dajte vedieť.

3 thoughts on “Reklama pre domainer.sk

  1. este zrejme nebezi, ked budu nejake vysledky tak ako som pisal urcite ich sem napisem aj moj pohlad na ne. Kampan sa zacala robit len nedavno a ja som tiez za aby sa pustila az po prazdninach teraz je vsetko mrtve

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>