Rubrika SEO sa presúva

So založením živnosti ( o ktorej snáď ešte napíšem aj článok) som sa na popud môjho partnera zo 4D solutions odhodlal spraviť ďalší krok smerom k úspešnému podnikaniu.
Na tomto, viac menej osobnom blogu, kde sa venujem doménam, popisujem svoje pôsobenie v oblasti marketingu a s tým (v mojom) prípade súvisiace SEO. No a práve túto rubriku som sa rozhodol ukončiť tu na tomto blogu a ďalej v nej budem pokračovať na novom firemnom seo blogu. V podstate sa nič nemení, naďalej budem písať o optimalizačných radách pre začiatočníkov, poodhalím naše know-how, prípadne konkrétne príklady optimalizácie v rôznych oboroch, chystám založiť novú rubriku, kde budem odpovedať na vaše otázky týkajúce sa oboru. Naše služby sú zastrešované od 1.1. 2009 aj mojou živnosťou, ale aj novovznikajúcou s.r.o. Časom, ak by to šlo takto aj naďalej, bude zrejmé nutné pribrať aj ďalších spolupracovníkov, alebo aspoň outsourceovať minimálne registráciu do katalógov, pričom kvalita sa musí zachovať, pretože by sme tým v konečnom dôsledku utrpeli len my (a zákazník).
S pribúdajúcim časom, pribúda aj počet referencií a spokojných klientov, týmto pozdravujem „odborníkov na všetko“, ktorí mi tak neverili, dokonca sa uchýlili k podlému ohováraniu, čo mi však skôr slúžilo ako reklama. Súčasne s týmto článkom tu, publikujem na novom blogu prvý článok o tom, prečo som sa rozhodol písať aj firemný blog orientovaný  len na seo. Verím, že tí, ktorí sem chodili aj po informácie tohto typu ostanú verní aj naďalej a pridajú si do záložiek, rss, či po novom aj cez email, náš nový firemný seo blog. Písať sa budem snažiť aspoň raz za týždeň, podľa pracovnej vyťaženosti, ktorá poslednú dobu značne narastá. Momentálne mám rozpracovaný článok o optimalizácii pre posledného klienta, ktorého sme tlačili na top pozície pod kw online hry. A keďže už linkujem na klientov pridám aj jazykové kurzy, sanácia muriva a tvorba web stránok.

3 thoughts on “Rubrika SEO sa presúva

    1. to presmerovanie tam je len sa stale caka na programatora kedy ostrani veci ktore vznikaju v tomto pripade, nejde sa prihlasit do admina ked je presmerovanie zapnute, no a to uz moja praca nie je a podla mna dostat web za snad 3 tyzdne ani tolko to nebezi na 5 poziciu na kw online hry je uspech nie? ostatne kw su na druhej strane ale priorita bola onlinehry a online hry kde su mesacne hladanosti v rade 10 tisic dokonca az 110k/mesiac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>