Sedopro-len pre pro domainerov

Už je to nejaká doba, čo sedo spustil možnosť členstva pre profesionálnych domainerov a ponúka zvýšenie ziskov parkovaných domén.

Uvedomujem si, že to nie je žiadná novinka, ale o to mi v tomto článku ani nejde. Chcem nováčikom vysvetliť, čo je sedopro a skúseným dať zase možnosť (a to bez nároku na honorár, dary sú však vítane :) ) zvýšiť zisky z parkovania.

Sedopro je vlastne bezplatná “služba” seda pre úspešných domainerov, ktorá im umožní zvýšiť zisky z u nich parovaných domén. Keď som kiwwiskovi vybavil členstvo, podelil sa s nami neskôr o zmeny, ktoré pocítil po prechode na pro verziu. Bol tam nárast ceny za preklik až o 30% a zároveň postrehol aj nárast návštevnosti.

No a kto sa môže stať pro domainerom? Podmienky sú vcelku jasné a zrozumiteľné, aj keď sedo si to zase poistilo. Pre získanie členstva je treba buď vlastniť po novom už 1000 domén (pred tým to bolo tuším 100, opravte ma ak sa mýlim, nie som si už istý), alebo zarábať mesačne na sedo €200/$300. Pred časom bolo dosť ťažké dostať sa k pozvánke, ale teraz som náhodne našiel túto stránku, ktorá služi ako kontaktný formulár. Tu sú všetky podmienky, ktoré si sedo stanovilo. Zaujal ma tam tento odstavec:

In addition, we also will examine the quality of your traffic and the domains in your portfolio, and in some cases even portfolios meeting the minimum size requirements may not qualify for membership in SedoPro.

Podľa čoho ale určujú, že ktorý traffic a domény sú kvalitné mi je záhadou. Kto spĺňa podmienky nech skúsi a podelí sa s nami o nové poznatky buď tu, alebo na fóre. Niet čo stratiť, iba získať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>