Súhrn: Domainer.sk po 6 mesiacoch

Ani sa to nezdá, ale je to tak. Naše obľúbené fórum o doménach a marketingu má už pol roka. Ja som vcelku spokojný s tým ako rastie komunita a aj obchody v nej. Dovolím si pár čisel a rozcítených riadkov :) .

Založené bolo 2. apríla 2008. Do dnešného dňa má už cez 200 členov a cez 3700 príspevkov. Počas týchto 6 mesiacov sa menila štruktúra, vzhľad aj pravidlá, pridali sa nejaké funkcie. Terajšia návštevnosť sa pohybuje okolo 200 UIP za deň, čo je myslím slušné na ne-warez fórum.

Zaujímavosti:

Ja sa veľmi teším ako stúpa návštevnosť aj počet predaných domén, či ponúk služieb, a to hlavne preto, lebo ma kopec ľudí odhováralo, že takéto fórum je blbosť a nikdy sa nemôže uchytiť, týmto ich pozdravujem. Ak máte nejaké nápady, alebo niečo vám na fóre chýba, dajte mi prosím vedieť, určite budem vďačný za každý podnet na vylepšenie.

Záverom chcem poďakovať všetkým členom aj nečlenom (písať môžete vo väčšine fór aj bez registrácie) za ich vernosť a dôveru a verím, že aj naďalej sa bude komunita rozrastať a spravíme nejaký zraz. Snáď som na nič podstatné nezabudol.

8 thoughts on “Súhrn: Domainer.sk po 6 mesiacoch

 1. ano je to tak pribuda pomalsie ale ked si to porovnam s inymi forami tematicky zameranymi je to ako rychlik a osobak, takze spokojnost. Napriklas seochat forum zacalo o dost skor a teraz ma polovicu clenov a tretinu prispevkov, ale snad to pojde geometrickou radou

 2. Ja som rad, ze na Slovensku je taketo forum, co sa zaobera domentami a podnikanim na internete. Slovensko je sice maly rybnicek, ale taketo nieco tu myslim chybalo.

  Zo slovenskych stranok navstevujem hadam len domainer.sk.

  p.s.: urcite s Tomasom pridame este nejake zaujimave tool-y, ked mate nejaky napad, urcite ho prezentujte na fore!

 3. Takže tu sa niekto zaoberá domentnými moderátormi ako som ja? 😀

  Congrats. Dva-tri krát som vstal z postele a už tomu je 6 mesiacov 😀

  Tak ešte tri nám chýbajú do pôrodu aby sme vedeli, či sa deťátko narodilo zdravé 😀

 4. Domainera si občas prečítam, no vadia mi tam občas detinské reakcie niektorých návštevníkov a spam v komerčných sekciách. Často krát sa tam diskusia zvrhne mimo pôvodnej témy a pôvodný zakladateľ vlákna sa tak nedozvie odpoveď na svoje otázky. Snáď sa to postupne zmení k lepšiemu a moderátori budú nekompromisnejší k porušovateľom pravidiel. Web inak hodnotím pozitívne, už dlho tu chýbalo niečo ako v ČR webtrh.cz.

 5. diskusiu sa nesnazime ziadno obmedzovat, pre komercne sekcie su jasne stanovene pravidla, ale uznavam ze nie su striktne dodrziavane, ale asi zacnem postupne s upozorneniami, pretoze viem ake je neprijemne ked sa v teme pise od veci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>