SvetDomen na Twitter-i zverejní denne jednu voľnú doménu

Staňte sa Twitter-i followerom účtu SvetDomen a získajte denne tip na jednu voľnú doménu. Zo začiatku pôjde prevažne o slovenské neregistrované domény, nasledovať budú české a zahraničné a ešte zahraničnejšie. Pripravený zoznam je dostatočne dlhý, a pôjde aj o skutočne slušné kúsky. Verím že aj Vás presvedčím, že všetky “pekné” domény ešte neboli registrované.

twitter_supermanNetreba zdôrazňovať, že doménu berie len prvý. A tou prvou bola zo zoznamu uverejnená 1.2. seokniha.sk , ktorá už o pár minút nebola voľná (a tušil som správne komu sa hodila do krámu). Včera ste podobným spôsobom zaregistrovali viroza.sk . Dnes bude nasledovať ďalšia a napoviem že pôjde o nemocničné prostredie. Čas ani žiadne bližšie súradnice nebudem určovať (ako sa poznám, skôr poobede), aby som sa nestal otrokom vlastného výmyslu. Ak by sa náhodu stalo, že v ten deň doménu neuverejním, nasledujúci deň Vám to samozrejme vynahradím dvojitou porciou!

Uvidíme aký bude mať toto twittovanie (slovensky cvrlikanie, štebotanie alebo čvirikanie) ohlas, skúšobne sľubujem uverejňovať určite do konca februára (únor)!

Ešte technická poznámka: Ak máte zoznam svojich zaujímavých domén, hlavne zahraničných, ktoré sa nechystáte registrovať, môžete mi ho poslať, veľmi rád ich pridám do zoznamu.

10 thoughts on “SvetDomen na Twitter-i zverejní denne jednu voľnú doménu

  1. Tomas – áno, toto zverejňovanie voľných domén, je testom záujmu o podobné informácie. Ak sa uchytí, budem zverejňovať viac informácií. Podstatná je Vaša odozva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>