SvetDomen.sk na FaceBooku

Vy ste to fakt vedeli, že existuje nejaký FaceBook ? A prečo to nikto neoznámil aj nám ? Každopádne ihneď ako sme túto novinku objavili, sme konečne založili skupinu SvetDomen.sk a to práve pre Vás.

SvetDomen.sk na FaceBook-uV posledných dňoch stúpa záujem o domény. Hromadí sa návštevnosť, dotazy, tipy, žiadosti o rady. Každý z Vás má okrem vlastných problémov aj obľúbené stránky, blogy, fóra o doménach a práve tieto informácie by sme mali zdielať v reálnom čase. Niekto predáva, iný nakupuje, ďalší len chce získať informácie “ako na to”. Niektorí sa možno budú chcieť stretnúť na pivku a podebatovať. Šepká sa, že sa dokonca pripravuje na budúci rok istá akcia pre domainerov aj na opustenom Slovensku a budete chcieť predsa info, atď, atp.

Prečo skupina na FB? Nie je nás síce ešte toľko ako futbalistov, ale, ale raz možno! V každom prípade ak tam budeme traja je to dosť na mariáš, štyria stačia na štvorhru, šiesti už možno vyjednajú kolektívnu zľavu, a ak nebodaj pokoríme desiatku fanúšikov, tak to poriadne oslávime.

Takže na stránke môžete zdieľať:

  • novinky zo sveta domén, registrátorov, hostingov…
  • inzercia domén, ktoré sa snažíte predať, alebo kúpiť
  • prosby o pomoc s prevodom, registráciou, alebo kúpou domény
  • rady, tipy a triky kde ušetriť, lacno kúpiť a draho predať
  • tipy na články, odkazy, prezentácie, link s doménovou tématikou
  • zľavové kupóny na registráciu domén
  • a vlastne všetko čo ste sa rozhodli zdieľať

Môžete protestovať, že podobných skupín už existuje viac a máte pravdu (1,2). Argumetny prečo by ste mali vstúpiť práve do tejto nechám na Vás. Ak prevážia dôvody proti, zásadne neklikajte.

Na záver technická informácia: ak sa nájde administrátor ktorý by sa o skupinu rád staral, veľmi rád mu túto úlohu prenechám. Ozvi sa na email info (a) svetdomen . sk .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>