Tip na SEO blog

Narazil som na veľmi zaujímavý blog o SEO. Väčšina z nás pozná základy, menšina pozná seo aj hlbšie, tento blog však píše o tom, čo pozná málo ľudí, pozor však na aktuálnosť informácií.

Ako som v úvode popísal ide teda o výňatky z rôznych známych zahraničných seo blogov a stránok, posledný článok je však ešte z roku 2007, takže niektoré informácie už nemusia byť pravdivé, naopak môže to byť presne opačne :D. No aj napriek tomu pridávam odkaz na blog.

Mňa veľmi zaujal článok o trustranku, ktorý však nepôsobí veľmi vierohodne práve kvôli informáciám, ktoré sú bežne omielané dookola. V článku autor popisuje trustrank z druhého pohľadu. Teda ako sa môže znížiť odkazmi z nových webov (vo väčšom množstve), a hlavne katalógov. Na jednu stranu logické, ochrana proti linkovaniu z kadejakých detských katalógov bez histórie, len za účelom odkazu, na druhú stranu, každého musí napadnúť, že sa to dá ľahko zneužiť. No toľko moja úvaha. Zaujímavých článkov je tam hafo, zaujímavé su práve preto, že su iné a nie len inak interpretované informácie, ktoré sú všeobecne známe. Ešte raz však prizvukujem aktuálnosť informácií.

One thought on “Tip na SEO blog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>