Tipy na expirujúce domény

Dnes (27.08.08) dropuje toľko pekných domén, až som musel o tom napísať na blogu. Tento istý zoznam skončí samozrejme aj na fóre ako moje tipy na expirujúce domény tak, ako je to u mňa zvykom (deliť sa s komunitou).

aaapraca.sk – pekná aaa doména, určite poznáte aaaauto a iné.

analsex.sk

automaniak.sk – ako stvorená pre blog o autách

brigadz.sk – pekná preklepová doména, kde môže byť veľmi pekný traffic, zrejme ale počty klikov neboli uspokojivé a preto dropuje.

hotely-tatry.sk, hotelytatry.sk – pekná doména, po kvalitnej optimalizácií by sa dala použiť napríklad na zoznamy hotelov v Tatrách, či hodnotenie jednotlivých hotelov, s tým mám hneď aj super myšlienku na pekný linkbuilding (to si ale nechám pre seba).

ipobyty.sk – pekná travel doména, ale čas na e a i predpony zrejme ešte neprišiel.

lezbicky.sk – krásna adult doména, kde je vraj aj nejaký malý traffic a prípadne jeden neistý záujemca (zdroj info: pôvodný majiteľ :) ). Monetizovať však adult len cez PPC je málo a táto doména si zaslúži projekt.

mpy.sk – preklepová doména na mapy.sk

mojesubory.sk – doména podobná známemu projektu subory.sk

Tak, toľko moje tipy na expirujúce domény, viac vám nepoviem, musím mať aj ja nejaké tajnosti a fígle. Ak sa podarí niečo odchytiť dajte vedieť 😉 .

5 thoughts on “Tipy na expirujúce domény

  1. nj dobrych sk domen je stale kopec a stale aj bude pokial budu ceny take ako su a system tiez. Ked sa to zmeni ocakavam situaciu podobnu ako bola v Cechach, tu nie je nikto ochotny platit pa tisic za dobru domenu

  2. registracia je v poriadku len ceny su dost vysoke a na vacsine hostingov musis k domene kupit aj hosting, teda nemozes ju parkovat u nich. A prevod je dost komplikovany kvoli overeniam a je tam 200 poplatok, pri zmene majitelia

  3. Registrovat SK domenu mozu len obcania a subjekty s trvalým pobytom v SR. Avsak spolocnost forpsi.cz ma aj zastupenie na SK a zaregistruje domenu SK aj pre obcana CR na svoju spolocnost.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>