Voľné .me domény

V tomto období skončili posledné aukcie o .me domény a tak ma napadlo, že pozriem ako sú na tom slovenské varianty týchto domén, použiteľných na pekné domain hacky. No a že ich je…..

Sem vyberám len tie lepšie a použiteľné a hlavne s úvahou na použitie ppc reklamy, teda také zamerania, kde by sa ppc reklama ešte vyplácala.

podnika.me – pekná doména na blog, fórum, či webstránku zameranú na tipy s podnikaním, zoznamy podnikov v okolí, na katalóg podnikov a určite by sa našiel aj iný spôsob monetizácie.

investuje.me

poistuje.me

predava.me

tankuje.me – doména dobrá na web o cenách benzínu a nafty a ich pohybe na trhu

bloguje.me – super doména na blogovací systém

inzeruje.me – inzertný portál

zaraba.me – osobná stránka, blog o zarábaní v nejakom obore

dovolenkuje.me – super travel doména

zvyšok voľných .me domén, ktoré som včera našiel nájdete na fóre.

Otázne len je, či by si ľudia ( a mám na mysli slovákov a čechov) na takéto domény zvykli a nerobilo by im problémy zadávať ich priamo. Veľké % by s tým problémy určite malo.

3 thoughts on “Voľné .me domény

  1. 1. Neobsahuju klucove slova, ktore sa vyhladavaju (iba ich slovesny tvar – to je nam vsak na ….)
    2. .me nie je atraktivna pre SK, a ak aj by tam niekto zabludil, tak sa bude skusat vracat na domenu s koncoukou .sk (investuje.me -> investuje.sk)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>