YP.com a fly.com predané

Aj keď je hospodárska kríza, vyzerá to tak, že nie všetci sú ustráchaní, ale naopak sa snažia využiť príležitosť. Tieto dve domény boli predané za celkom slušné čiastky a určite sa tak zaradili sa do rebríčka najdrahšie predaných domén.

Aj keď je ťažké úplne potvrdiť predaj týchto top domén, tieto by mali byť overené. Keď sa dívam spätne na môj rebríček top domén chýba mi tam diamonds.com, funds.com z minulého roka, či business.com, ale veď poznáte tie aukcie na sedo, doteraz nie je jasné (aspoň mne), či sa pizza.com predala. No a rob potom nejaký rebríček, keď má každý iné informácie.

Spoločnosť Travelzoo podnikajúca v oblasti cestovania, odkúpila fly.com za 1.76 milióna dolárov. Aj to je znak, že v travel bize sa to hýbe a oplatí sa investovať. Zároveň spoločnosť Livedeal predala ešte v minulom roku doménu yp.com spoločnosti YellowPages.com za 3.85 milióna dolárov.

4 thoughts on “YP.com a fly.com predané

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>