Zarobte si predajom linkov bez penalizácie

Directo nám raz končí, potom zase nekončí. Jedno je však isté, predaj odkazov už nie je na takej úrovni ako kedysi. Pokazili si to samotní predajci ich cenovou politikou. Mám pre vás možnosť, kde sa ceny držia vysoko a trh nie je pokazený deťmi.

Dávnejšie som písal o backlinks aj o brokerager, ale stále tam bola možnosť penalizácie. Keďže sa nám directo rúca (minimálne samotný trh s odkazmi sa zrútil), automatické systémy sú postihované vyhľadávačmi a v čechách je najviac rankofilov na km2, mám pre vás riešenie.

Teliad je starý a časom overený systém na predaj odkazov.

Výhody:

 • nehrozí penalizácia – odkazy sa vkladajú ručne, čiže riziko penalizácie je rovnaké ako napríklad pri výmene.
 • sami si určíte cenu za odkaz (samozrejme držte sa pri zemi, hlavne ak máte non-english obsah)
 • sami si určíte počet odkazov
 • sami určíte kde budú umiestnené
 • kalkulačka ceny (značne nadhodnocuje)
 • určený len minimálny limit pre výber
 • možnosť tvorby faktúr – veľmi prehľadné
 • affiliate systém
 • možnosť platby aj na viacere online peňaženky

Katalóg odkazov je verejný. Áno je verejný a prečo nie. Google totiž nemá ako rozoznať prirodzený odkaz od toho predaného. Naviac odkazy sú rozdelené na skupiny. V texte podla contextu a  jednoduché odkazy, ktoré môžu byť umiestnené ľubovoľne od pätičky, až po hlavičku webu.

Systém je teda vhodný aj pre kupcov a nie len predajcov odkazov. Samotný web si potom kontroluje, či odkaz funguje správne, nehrozia žiadne podvody s pridaním nofollow alebo niečo podobné. Čo potešilo aj mňa, je možnosť vytvorenia faktúry s možnosťou výberu vami určenej sumy. Nemusíte už viac faktúrovať každú stovku. Samozrejme ako ostatné systémy, má aj tento affil. Za každého, kto v systéme spraví obrat 10€, vy dostanete 20€.

Veď skúste a dajte vedieť vaše ohlasy. Ak už nechce za PR4 dostávať 40 korún, ale dávnejšiu cenu 100+ je teliad to správne miesto.

Chcem sa zaregistrovať!

16 thoughts on “Zarobte si predajom linkov bez penalizácie

 1. tato veta nedava zmysel..je nelogicka, mas tam chybu:

  “Za každého, kto v systéme spraví obrat 10€, vy dostanete 20€.”

 2. Používam to na webe s PR 3, no za 3 mesiace som nepredal ani jeden odkaz. Znížil som cenu, no môj web bol vylúčený, lebo minimálna možná cena bola vraj nízka. Zase na webe s PR 2 sa mi podarilo predať 1 odkaz, peniaze prišli hneď po skončení trvania odkazu – na PayPal.

 3. “nehrozia žiadne podvody s pridaním nofollow alebo niečo podobné” prosim ta a nato si ako dosiel? nie je problem zistit ip adresy ktore pouzivaju a tymto ip adresam podstrcit obsah s adresami bez nofollow, alebo ich podstrcim guuglu :-) je to otazka par mesiacov kym nato niekto dojde ak vobec ;>

 4. Ak guuglu podstrcis stranku 1:1 s rozdielom nofollow tak ban urcite nehrozi a komentujem to co si napisal, ze nehrozia ziadne podvody a to nie je pravda, da sa to spravit aj bez toho ze nato niekto niekedy pride 😉

 5. …tento systém používam od marca a mesačne mi vynáša okolo 16€, odkazy 3 odkazy som predal na svojom blogu a obnovujú sa mi aj napriek môjmu banu… zaujímavé je, že všetky linky som predal na slovenských stránkach, na anglických zatiaľ nič:) samozrejme cenu som dal minimálnu 4€… affiliate mám asi 10 ľudí pod sebou, ale zatiaľ nikto asi nezarobil tých 10€ za dva mesiace… škoda no:D

 6. Problém všech systémů, které prodávají v nějaké formě zpětné odkazy je v tom, že prostě nad nimi z principu visí Damoklův meč penalizace a časem na ně s penalizací dojde. Nedávno se to stalo mému DirectoGLOBAL, brzy to postihne další podobné systémy. Ten systém o kterém píšeš je podobně jako TLA založený na tom, že se odkazy vkládají ručně poté co je někdo koupí. To je zcela jistě mnohem lepší než když je kód viditelný a všude stejný, ale i tak si myslím, že riziko postihu stále existuje. I když inzerentům v podobných systémech nehrozí snížení ranků ani žádný jiný postih (jediné co hrozí je snížená váha zakoupeného odkazu v případě využívání penalizovaného systému), pořád se na podobné systémy dívají s nedůvěrou a strachem. Navíc – jak to vidím z DirectoGLOBAL, je velmi obtížné do takových systémů dostat seriózní weby s vyšší návštěvností a kvalitní reklamní plochou. Do podobných systémů většinou jdou MFA a podobné weby, respektive weby s adult tématikou, apod. a je velmi obtížné získat a udržet inzerenty. DirectoGLOBAL sice po těch mých zmatcích opět trochu nabírá dech, ale již to není co to bývalo a nikdy nebude. Upřímně řečeno lituji ty kluky, kteří dělají konkurenční systémy a doufají ve vysoké výdělky – tahle doba je podle mě dávno pryč a chce to nabízet odkazy jinou formou. DirectoGLOBAL nyní prochází změnami a mým cílem je ten systém udržet a posunout trochu jiným směrem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>