Zoznam expirujúcich sk domén

Aby som nezabúdal aj na domény, hodím vám sem zoznam mnou vybraných domén, ktoré budú zajtra uvoľnené.Jeden z najúspešnejších drop catcherov elbiahosting, zatiaľ nemá v systéme ani jednu z domén (okrem firewall.sk), ktoré pôjdu zajtra. Objednať špeciálnu registráciu si môžete cez subreg.cz.

dobroslava.sk -povedzme na osobný blog, posledné dni a týždne expiruje dosť mien
extremy.sk – adrenalín web
boxery.sk
f-1.sk
– pekná 3-znaková doména
fakulta.sk – katalóg vysokých škôl, prihlášky na stiahnutie na ne, platené promo škôl povedzme za odkazy (väčšina fakúlt ma aj PR7-8), takže v prípade úspechu sa dá na tom postaviť veľmi pekný zárobkový biznismodel, keď zoberieme v úvahu ceny za odkazy.(už zabrané)
farbylaky.sk
fashion.sk – prečo nie, aj pre seriózny módny web
firewall.sk – skvelá doména pre firmy zaoberajúce sa bezpečnosťou na internete (eset),  či blog a fun stránky o hackovaní a podobne. Touto doménou by nemuseli pohrdnúť ani zahraničné antivírové firmy, alebo už spomenuté spoločnosti, ktoré zabezpečujú siete aj weby.
lineage2.sk – známa online hra
litva.sk – zrejme najlepšia doména, ktorá zajtra bude voľná. Geodomény sú stále v kurze, aj keď litva nie je až tak známa ako napríklad Anglicko.(už zabrané)
netagent.sk – možno by ju oleg odkúpil :) . Type-in tam nie je (ak, tak <10)

Perlička na záver: Tento článok (ako aj ostatné) bol zaindexovaný do niekoľkých sekúnd.

Publikované: 22.4.2009 18:56 momentálny čas : 20:23 a google píše www.svetdomen.sk/zoznam-expirujucich-sk-domen/ – Pred 27 min

One thought on “Zoznam expirujúcich sk domén

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>