Barcamp číslo 2

Aj keď sa o tom skoro nehovorí a nepíše (aspoň ja som nič nepostrehol), je tu barcamp číslo dva. Tentokrát bez mediálneho boomu napriek tomu, že minule sa akcia veľmi pekne podarila a všetci, až na pár nešťastníkov a odborníkov na všetko, si pochvaľovali.

Takže kde, kedy, ako, prečo, kto s kým…

Sobota 21. februára 2009, začneme o 9:00, skončíme približne o 18:00. – čiže už o mesiac!!

IT školiace stredisko GOPAS na Dr. Vl. Clemetisa 10 v Bratislave.

gopas
gopas

Predmetom prednášok budú opäť technológie a bezpečnosť, start-upy a biznis, marketing a PR (nie pagerank), čiže témy nad mieru zaujímavé. Teraz budú k dispozícií až 3 sály, wi-fi, dokonca aj stoličky, kurenie bude, takže jediný problém by mal byť, do ktorej sály pôjdem. Možno to tento rok vyjde aj Radkovi Hulánovi ako sľuboval už ten minulý :).

Niekde som čital, že prvý barcamp mal byť (alebo už bol?) aj v Prahe, niekedy v januári, v tomto sú česi pozadu.

Dobre, jediné čo ostáva, je vás poprosiť rozšírte túto správu ďalej, aby sa o nej písalo a hovorilo aspoň tak, ako tomu bolo pri prvom ročníku. Kto príde?

Kto chce, môže podporiť:

17 thoughts on “Barcamp číslo 2

  1. No ja uz som par dni pripisany na zozname :)

    Minuly rok sa BarCamp ohlasil len 2 tyzdne pred jeho konanim, preto bol z neho vtedy taky “boom”. Myslim si preto, ze “este je cas”. Ked bude 2 tyzdne pred akciou, informacia sa bude omielat urcite viacnasobne.

    Inak ty vlastne ides? Na zozname som ta nejak nenasiel.

  2. Aj ja sa chystám, aj ked mi to cestovanie bude trvat vlakom celu noc ale dufam ze ta jedna prednaska na ktoru chcem bude stat zato, lebo sa mi fakt zíde :)

  3. Hmm no ani ja v podstate nikoho nepoznam osobne z tych ludi co tam budu a celkovo ani niesom v kontakte dokopy so ziadnym clovekom co sa planuje zucastnit ale kto vie, mozno nakoniec dojdem… :-)

  4. asi sa pripíšem, ak keď ja si nemôžem plánovať ani 2 dni dopredu. Budem svojimi nemiestnymi poznámkami sabotovať prednášky. Ak sa dostavím, tak len preto, aby som sa zoznámil s ľudmi, keďže mňa ešte nikdy nikto nevidel. Teda ak niekto nebol na Parenica Lan Party, ktorú som dávno organizoval.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>