Kde hľadáť nové možnosti investovania na internete ?

Kde hľadáte inšpirácie pre nové projekty ? Browsujete, veľa čítate, sledujete trendy, alebo vyhľadávate otvorené konferencie na ktorých kempujete ? Mám pre Vás malý námet, ako hľadám inšpirácie ja.

urok3Veľmi rád si čítam diskusné fóra a inzerciu. V diskusných fórach, alebo na blogoch poodhalia ľudia často to, o čom by bežne nehovorili. Často ani neplánovali sa takými informáciami pochváliť. Mnohokrát sú komentáre prínosnejšie ako samotný článok, pretože Vám pootvoria dvere, na ktoré autor článku len poukázal.

Ešte lepšou inšpiráciou je pre mňa však inzercia, odporúčam napríklad Vám všetkým známy WebTrh. A čím je inzercia tak prínosná ? Ľudia ktorí predávajú domény, alebo stránky v inzeráte zvýraznia akým spôsobom zarábajú peniaze. Čo viac potrebujete ? Stačí takýto projekt kúpiť a zistiť ako funguje. Odkiaľ tečú peniaze a hlavne akým spôsobom.  A ostatné je len na Vás.

Kde hľadáte inšpirácie Vy ? Ktoré blogy, alebo diskusie stojí za to monitorovať ?

4 thoughts on “Kde hľadáť nové možnosti investovania na internete ?

  1. Vela ludi uz zrejme predaje na webtrhu monitoruje. Vzdy ked sa preda nejaky dropship shop od nas za slusnu cenu, ozve sa nam mnozstvo dalsich zaujemcov o dropshipping.

  2. Inšpirácie (nie konkrétne rady) sa dajú čerpať aj v rozhovoroch s inými vo “fachu”. Stačí si získať priateľov, čo sa v tejto sfére pohybujú a rozprávať sa s nimi. Zaujímať sa o ich projekty a kamaráti radi potom prezradia niečo zo svojho know-how alebo iné cenné informácie.

    Áno, táto metóda je trochu komplikovaná, zdĺhavá a neposkytuje rýchle tipy. Dáva však rady a vedomosti overené praxou.

    Ale inak súhlasím s tým webtrhom. Tam človek zistí, aké sú trendy. Ešte lepšie je nájsť takýto “webtrh” písaný po anglicky. Predsa len tam sa rodia nové veci skôr ako tu ;).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>